• Today is: Monday, January 25, 2021

Policja e Kosovës zgjon kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja joshëse

fakti
December27/ 2020
Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja joshëse.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse vetëm në bikini në llogarinë e saj isntagram.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformen e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Policja e Kosovës, bionde seksi që pozon me bikini në Instagram FOTOT -  Ballkani.info

Policja e Kosovës, bionde seksi që pozon me bikini në Instagram FOTOT -  Ballkani.info

Policja e Kosovës, Linda Aliu, zgjon kureshtjen e mediave të huaja – Tetova  Sot